Кубик-лабіринт Бузковий
Кубик-лабіринт - це чарівний кубик, який вразить вас своєю унікальністю та духом пригод! Невелика кулька, пройшовши через численні повороти та пастки, дістанеться фінішу, що став справжнім викликом для вашої спритності та вміння. Якщо ж ви помилитеся, і кулька звалюється в лунку, не засмучуйтеся - вона повернеться до початку шляху, щоб ви могли продовжити свою подорож.
Кубик-лабіринт виготовлений з міцного матеріалу та має розміри 3,5х3,5 см, що дозволяє вам легко брати його з собою у подорожі або використовувати як гарну прикрасу для вашого робочого столу. До того ж різні яскраві кольори в асортименті подарують вам можливість вибрати саме той, який відповідає вашому настрою і характеру.
Не пропустіть можливість познайомитися з унікальним світом кубика-лабіринту, який не залишить вас байдужим!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maze |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 3.5 см |
| Ширина | 3.5 см |
- Ціна: 65 ₴


