Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 219 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Жіноча парасоля напівавтомат Romit Райдуга, чорна»
Жіноча парасолька напівавтомат Romit Райдуга, чорна
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має 10 спиць з фібергласса і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки. Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romit |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Механізм | Напівавтомат |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴



