Жіночий гаманець з екошкіри Welassie 70113 у бордовому кольорі виготовлений з м'якої морозостійкої еластичної та міцної штучної шкіри (екошкіри) високої якості. Стильний жіночий гаманець поділений на чотири відділи: для купюр, візиток, дрібниці.
Відділ купюр знаходиться під відділом візиток і під відділом для дрібниць.
Розміри гаманця: 19x2x9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Товщина | 90 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴



