Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 219 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Жіноча сумочка зі штучної шкіри MIC 36116 "Капучіно" + подарунок»
Жіноча сумка MIC 36116 "Капучіно"
Придбайте стильну та функціональну жіночу сумочку MIC 36116 "Капучино" зі штучної шкіри. Її місткий саквояжний дизайн містить два окремі відділи на текстильній підкладці, один з яких оснащений таємною кишенею на блискавці, а інший - кишенею вільного доступу. На задній зовнішній стінці зручна кишеня на блискавці для додаткового зберігання. Модель закривається блискавками, оснащена зручною ручкою та знімним ременем, що регулюється.
Розміри сумки 17x25x12 см.
Не пропустіть можливість додати цю чудову сумку до своєї колекції аксесуарів прямо зараз!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴









